| تاریخ ارسال: 1396/8/2 | 

کارگاه‌ مرور ساختارمند کاکرین (Cochrane review)- دوره مقدماتی

   
هدف کارگاه: هدف از برگزاری این کارگاه که مرکز کاکرین ایران آن را برنامه‌ریزی و اجرا می‌نماید، آشنایی علاقه‌مندان مرور ساختارمند با اجزای مختلف مرورهای کاکرین و چگونگی تهیه مرورهای کاکرین در سطح مقدماتی و اولیه است. محتوای کارگاه شامل ترکیبی از سخنرانی‌های تعاملی (interactive)، بحث‌‌های گروهی و تمرین‌های رایانه‌ای و عملی است. این کارگاه برای کلیه مناطق ده‌گانه برنامه‌ریزی شده است.

اساتید مدعو: گروه اساتید همکار کاکرین      

برنامه کارگاه: مطالب ارایه شده در این کارگاه‌ها محتوای استاندارد آموزشی مؤسسه کاکرین برای آموزش مرورهای ساختارمند مداخلاتی است. برنامه عمومی کارگاه که برای دو روز تدارک دیده شده را در اینجا ببینید.    
     

موضوعاتی که در این کارگاه به آنها پرداخته نخواهد شد: این کارگاه به مباحث تحلیل‌های آماری در مرورهای کاکرین شامل مفاهیم متاآنالیز و نرم‌افزار RevMan، همچنین کاربرد GRADE، متدولوژی مرورهای ساختارمند مطالعات مشاهده‌ای (ازجمله مرور ساختارمند شیوع و بروز) و ارزیابی اعتبار شواهد در مرور ساختاریافته و تصمیم‌سازی بالینی نخواهد پرداخت.


زمان: چهارشنبه و پنجشنبه 14 و 15 آذرماه 1397

مهلت ثبت‌نام: شنبه 3 آذرماه 1397

مخاطبان: محققان، دانشجویان و متخصصان رشته‌‌های علوم پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و رشته‌های بالینی مرتبط

پیش‌نیاز: آشنایی با مفاهیم اولیه اپیدمیولوژی و آمار زیستی

ظرفیت:
۲۵ نفر

هزینه شرکت در کارگاه: ۱۰۰ هزار تومان (تخفیف برای دانشجویان دکترا و کارشناسی ارشد: ۵۰ هزار تومان)

محل برگزاری کارگاه: تهران- آدرس دقیق متعاقبا به شرکت کنندگان اعلام می‌شود.

شرایط شرکت کنندگان: 
  • متقاضیان می‌بایست فرم ثبت‌نام آن‌لاین را به طور کامل و دقیق (به خصوص نشانی الکترونیکی و شماره تماس) تکمیل نمایند. فهرست برگزیدگان یک هفته قبل از زمان کارگاه به آنها اطلاع داده خواهد شد تا نسبت به نهایی نمودن ثبت‌نام و پرداخت شهریه اقدام کنند. 
  • ثبت‌نام قابل واگذاری به فرد دیگر نیست.
  • این کارگاه برای مدعوین ساکن در تهران تدارک دیده شده و امکان فراهم آوردن اسکان برای شرکت کنندگان ساکن شهرهای دیگر فراهم نیست.
  • متقاضیان برگزیده علاوه بر دریافت نامه الکترونیک مبنی بر دعوت به شرکت در کارگاه از طریق نامه الکترونیک و تلفن تا تاریخ چهارشنبه 7 آذرماه مطلع خواهند شد. عدم دریافت نامه الکترونیک و تماس تلفنی به معنای عدم انتخاب متقاضی است.
گواهی شرکت: شرکت‌کنندگانی که دو روز کامل کارگاه شرکت داشته باشند، گواهی شرکت در کارگاه که به امضای رئیس مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران و رئیس مرکز کاکرین ایران رسیده است، دریافت خواهند کرد.

--------------------
چنانچه مطالب مربوط به این کارگاه را به دقت مطالعه نموده‌اید ولی سؤالی دارید که پاسخ آن در این مطالب نیامده است با ارسال ای‌میل به آدرس NimadIran@gmail.com آن را مطرح کنید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود. از پاسخگویی تلفنی برای شرکت در کارگاه‌ها معذوریم.

 


   
دفعات مشاهده: 6468 بار   |   دفعات چاپ: 811 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر