کارگاه نگارش پروپوزال‌ استاندارد در پژوهش‌های بالینی، اپیدمیولوژیک، خدمات/ سیاستگذاری/ اقتصاد سلامت مطابق الگوی انستیتوی ملی سلامت آمریکا (NIH)

هدف کارگاه:

  • معرفی حداقل استانداردهای لازم برای نگارش یک پروپوزال استاندارد
  • شکل‌دهی ایده‌های تحقیقاتی به یک پیش‌نویس (draft) که قابلیت تبدیل به پروپوزال‌های استاندارد را داشته باشد.

 
استاد مدعو: دکتر محسن مالکی‌نژاد، استادیار دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو (UCSF)

 
مباحث کارگاه: کارگاه با معرفی استانداردهای لازم برای نگارش یک پروپوزال‌ برای انستیتوی ملی سلامت شروع می‌شود و در ادامه شرکت کنندگان کارگاه با انجام کار گروهی به تکمیل پروپوزال خود می‌پردازند. برای کسب اطلاعات بیشتر به فایل معرفی کارگاه مراجعه کنید.

 
مخاطبان: گروه‌های تحقیقاتی شامل محقق اصلی (PI)، همکاران طرح و یک نفر متدولوژیست (برای مثال یک نفر اپیدمیولوژیست یا متخصص آمار).
               این کارگاه بنا به درخواست شبکه هپاتیت ایران و برای اعضا و همکاران این شبکه طراحی شده است.

 
زمان: یکشنبه ۳ لغایت سه‌شنبه ۵ تیرماه ۱۳۹۷ (از ساعت ۸:۰۰ لغایت ۱۷:۰۰)- برنامه کارگاه را در اینجا ببینید.

 
ظرفیت: گروه‌های حداقل ۴ و حداکثر ۵ نفره که پروپوزال ایده تحقیقاتی خود را آماده و طبق فرمت ارایه شده به همراه فرم ثبت‌نام و فرم رزومه افراد گروه ارسال نموده‌اند (انتخاب گروه‌ها بر اساس پروپوزال ارسالی و سوابق تیم معرفی شده صورت می‌گیرد. بدیهی است عدم ارسال مدارک مطابق فرمت اعلام شده منجر به عدم بررسی درخواست شرکت در کارگاه خواهد شد).

  
گواهی شرکت: به شرکت‌کنندگانی که سه روز کامل کارگاه شرکت داشته باشند، گواهی شرکت در کارگاه که به امضای مقام مسؤول مؤسسه بین‌المللی سفیر، رئیس مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران و استاد کارگاه رسیده است، دریافت خواهند کرد.

  
هزینه: یک میلیون و پانصدهزار تومان برای هر تیم پنج نفره و یک میلیون و دویست هزار تومان برای هر تیم چهار نفره (به ازای هر نفر ۳۰۰ هزار تومان)

  
مهلت ارسال مدارک: شنبه ۱۹ خردادماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۴ بعدازظهر. ارسال مدارک فقط به صورت الکترونیک و از طریق آدرس nimadiran@gmail.com امکان‌پذیر است. 

  
شرایط کارگاه: در صورت پذیرش پروپوزال ارسالی، حضور چهار نفر (شامل PI و متدولوژیست) از هر گروه تحقیقاتی در کارگاه الزامی است. برگزیدگان از طریق نامه الکترونیک و تلفن تا تاریخ چهارشنبه ۰۳ خردادماه ۱۳۹۷ مطلع خواهند شد. عدم دریافت نامه الکترونیک و تماس تلفنی به معنای عدم انتخاب متقاضیان است.

  
مکان کارگاه: تهران- جزئیات آن متعاقبا اعلام می‌شود.

  
فایل معرفی و برنامه کارگاه: از اینجا و اینجا دانلود کنید.
 

فرم پروپوزال: از اینجا دانلود کنید.

 
فرم ثبت‌نام کارگاه: از اینجا دانلود کنید.

  
فرم رزومه گروه: از اینجا دانلود کنید.

  
عدم تکمیل و ارسال فرم‌های پروپوزال، ثبت‌نام و رزومه موجب عدم بررسی درخواست متقاضیان برای شرکت در کارگاه خواهد شد.

چنانچه مطالب مربوط به این کارگاه را به دقت مطالعه نموده‌اید ولی سؤالی دارید که پاسخ آن در این مطالب نیامده است با ارسال ای‌میل به آدرس NimadIran@gmail.com آن را مطرح کنید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود. از پاسخگویی تلفنی برای شرکت در کارگاه‌ها معذوریم.   
دفعات مشاهده: 1518 بار   |   دفعات چاپ: 275 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر