| تاریخ ارسال: 1398/6/12 | 

همچون سال گذشته، موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی (نیماد) یکی از حامیان جایزه بازی‌های جدی ۱۳۹۸ خواهد بود.


 در اولین جلسه‌ی شورای سیاستگذاری جایزه بازی‌های جدی که در تاریخ ۵ شهریورماه ۱۳۹۸ برگزار شد، موسسه نیماد همانند سال گذشته آمادگی خود را برای حمایت نقدی و غیرنقدی از بازی های جدی حوزه بهداشت و درمان در جشنواره سال ۱۳۹۸ اعلام کرد.
این موسسه در راستای رسالت خود و ترویج فرهنگ نوآوری تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی و غیرنقدی را به منظور تولید و تجاری سازی در اختیار بازی حوزه بهداشت و درمان قرار خواهد داد.


 

معرفی رویداد جامع جایزه بازی‌های جدی ۱۳۹۸

بازی‌های جدی، بخشی کلیدی از صنعت بازی‌های دیجیتال هستند که ما را در آموزش، تبلیغات، درمان و سایر اهداف جدی دیگر یاری می‌کنند. توسعه این بازی‌ها علاوه بر دانش فنی بازی‌سازی، مستلزم وجود دانش علمی تخصصی در حوزه موردنظر است و بر این اساس، بیش از هر شاخه دیگری در بازی‌سازی، به تحقیق‌وتوسعه و مطالعات دانشگاهی نیاز دارند.
رویداد جامع جایزه بازی‌های جدی، در سومین دوره خود تلاش می‌کند تا با برگزاری سه رویداد جشنواره بازی جدی سال ۱۳۹۸، هکاتون بازی‌های جدی ۱۳۹۸ و سمپوزیوم بازی‌های جدی ۱۳۹۸، زیرساخت‌های علمی و صنعتی را برای توسعه بیش‌ازپیش بازی‌های جدی در کشور فراهم و حلقه‌های توسعه را از تحقیقات دانشگاهی تا تجاری‌سازی محصولات موجود در صنعت تقویت کند. جایزه بازی‌های جدی ۱۳۹۸ بزرگ‌تر از سال‌های گذشته، با میلیون‌ها تومان جایزه و شبکه بزرگی از حامیان و همکاران که از سال­های گذشته در کنار ما بوده­اند و یا امسال به جمع ما پیوسته­‌اند، فرصتی برای مشارکت در رشد بازی‌های جدی در کشور است. 

رویداد جامع جایزه بازی‌های جدی، سالانه توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای تنها متولی این صنعت و با جذب حامیان این حوزه، برگزار می‌شود. این رویداد در سومین دوره خود تلاش می‌کند تا با برگزاری سه بخش کلیدی، شامل جشنواره بازی جدی سال ۱۳۹۸، هکاتون بازی‌های جدی ۱۳۹۸ و سمپوزیوم بازی‌های جدی ۱۳۹۸، زیرساخت‌های علمی و صنعتی را برای توسعه بیش‌ازپیش بازی‌های جدی در کشور فراهم و حلقه‌های توسعه را از تحقیقات دانشگاهی تا تجاری‌سازی محصولات موجود در صنعت تقویت کند.

حامیان این دوره را موسسه آموزشی علوم و فنون کیش به نمایندگی از سازمان منطقه آزاد کیش، موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی (نیماد)، درمان و آموزش پزشکی، اداره کل سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شرکت هوشمند اول بهشتی (هاب) و دانشگاه شهید بهشتی تشکیل می‌دهند.

موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی (نیماد) به نمایندگی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مانند سال پیش، حامی رویداد بوده و علاوه بر حمایت مالی از بازی‌های منتخب حوزه سلامت، برنامه‌های بلندمدتی را برای توسعه بازی‌های جدی در این زمینه ترتیب داده است.


جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره مراجعه نمایید.
** دریافت فایل فراخوان


پایان خبر   
کلیدواژه ها: بازی جدی | بازی | جشنواره | سلامت |

دفعات مشاهده: 1386 بار   |   دفعات چاپ: 188 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر