| تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۳/۲۰ | 

هدف کارگاه:

  • معرفی تئوری‌های شبکه
  • مقدمه‌ای بر متدولوژی جمع‌آوری داده و تحلیل شبکه‌های اجتماعی

استاد مدعو: دکتر رضا یوسفی نورایی، پژوهشگر پسادکترا در دانشگاه تورنتو کانادا

مباحث کارگاه: شرکت کنندگان در این کارگاه با مقدمات تئوریک مطالعات تحلیل شبکه‌های اجتماعی آشنا شده و چگونگی طراحی و جمع‌آوری اطلاعات در این گونه مطالعات را فرا می‌گیرند. سپس با تمرین در گروه‌های کوچک، متدهای توصیف، نمایش تصویری، تحلیل شبکه‌های اجتماعی و آزمون فرضیات در این مطالعات را مورد استفاده قرار می‌دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر به فایل معرفی کارگاه مراجعه کنید.

پیش نیاز: آشنایی با مفاهیم مقدماتی آمار

زمان: کارگاه اول: ۵ و ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، کارگاه دوم: ۷و ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ (از ساعت ۸:۳۰ لغایت 1۶:00). لطفا در هنگام ثبت‌نام در انتخاب زمان کارگاه دقت کنید چون پس از ثبت‌نام جابجایی امکان‌پذیر نخواهد بود.

ظرفیت: ۱۵ نفر در هر کارگاه (چنانچه تعداد ثبت‌نام کنندگان بیشتر از ظرفیت کارگاه باشد انتخاب افراد بر اساس سوابق پژوهشی و ارتباط آن با موضوع کارگاه انجام خواهد شد).

ثبت نام: فرم آن‌لاین ثبت‌نام را تکمیل و ارسال بفرمایید. فرم ثبت‌نام شامل مشخصات فردی و خلاصه‌ ۱۵۰ کلمه‌ای (به زبان انگلیسی) از یک ایده تحقیقاتی در زمینه مطالعه ارتباطات اجتماعی بر روی افراد، تیم‌ها و سازمان‌ها با موضوع سلامت است. لطفا پیش از ثبت‌نام خلاصه مورد نظر را تهیه و برای ثبت آن لاین در دسترس داشته باشید.

مهلت ثبت نام: چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ (ساعت ۱۶:۰۰ روز ۲۴ فروردین، فرم ثبت‌نام بسته خواهد شد). برگزیدگان از طریق تلفن و پست الکترونیک تا تاریخ ۳۰ فروردین مطلع خواهند شد. عدم تماس تلفنی با شما به منزله عدم پذیرش در این دوره است.

گواهی شرکت: به شرکت‌کنندگانی که دو روز کامل کارگاه شرکت داشته باشند، گواهی شرکت در کارگاه که به امضای مقام مسؤول مؤسسه بین‌المللی سفیر، رئیس مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران و استاد کارگاه رسیده است، دریافت خواهند کرد. عدم شرکت در تمامی ساعات کارگاه منجر به عدم دریافت گواهی خواهد شد.

هزینه: رایگان- از آنجایی که جهت شرکت در کارگاه هزینه‌ای دریافت نمی‌شود، پذیرش فرد به عنوان شرکت کننده به عنوان گرنت در نظر گرفته می‌شود و حضور پذیرفته شدگان در تمامی ساعات کارگاه الزامی است.

مکان کارگاه: تهران- جزئیات آن متعاقبا اعلام می‌شود.   
دفعات مشاهده: 1983 بار   |   دفعات چاپ: 677 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر