کارگاه مرور سیستماتیک و متاآنالیز

این کارگاه به معرفی اصول و روش‌های انجام یک مرور سیستماتیک و کمی با تأکید بر کاوش در منابع ناهمگونی در مطالعات مختلف می‌پردازد. محتوای کارگاه شامل سخنرانی، تمرین‌های رایانه‌ای و یک پروژه متاآنالیز است.

استاد مدعو: دکتر اشکان افشین، استادیار دانشگاه واشنگتن آمریکا

اهداف آموزشی کارگاه: برای کسب اطلاعات بیشتر به فایل معرفی کارگاه مراجعه کنید.

مخاطبان: مدرسان کارگاه‌ها و واحدهای درسی مرور سیستماتیک و متاآنالیز

زمان:  کارگاه اول، ششم لغایت هشتم شهریورماه ۱۳۹۵ (از ساعت ۸:۰۰ لغایت ۱۶:۰۰)

        کارگاه دوم، نهم لغایت یازدهم شهریورماه ۱۳۹۵ (از ساعت ۸:۰۰ لغایت ۱۶:۰۰)

ظرفیت: هر کارگاه ۲۵ نفر

هزینه شرکت در کارگاه:  ۳ میلیون ریال

شرایط شرکت کنندگان: متقاضیان شرکت در این کارگاه می‌بایست الف- آشنایی با مفاهیم اپیدمیولوژی و آمار در حد متوسط ب- سابقه کار با نرم‌افزار آماری STATA ج- نویسنده حداقل یک مقاله مرور سیستماتیک نمایه شده در SCOPUS باشند و د- سابقه تدریس مرور سیستماتیک (کارگاه یا واحد درسی) داشته باشند.

برگزیدگان از طریق نامه الکترونیک و تلفن تا تاریخ ۲۷ مرداد‌ماه مطلع خواهند شد. عدم دریافت نامه الکترونیک و تماس تلفنی به معنای عدم انتخاب ثبت‌نام کننده است.

مهلت ثبت‌نام: دوشنبه ۲۵ مرداد‌ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۲ ظهر. جهت ثبت‌نام فرم ثبت‌نام را تکمیل نموده و به همراه گواهی تدریس و رزومه خود به آدرس nimad@research.ac.ir و یا NimadIran@gmail.com ارسال فرمایید.

گواهی شرکت: شرکت‌کنندگانی که سه روز کامل کارگاه شرکت داشته باشند، گواهی شرکت در کارگاه که به امضای مقام مسؤول مؤسسه بین‌المللی سفیر، رئیس مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران و استاد کارگاه رسیده است، دریافت خواهند کرد

مکان کارگاه: تهران- جزئیات آن متعاقبا اعلام می‌شود.   
دفعات مشاهده: 3691 بار   |   دفعات چاپ: 800 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر