| تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۳/۲۰ | 

کارگاه نگارش پروپوزال‌ استاندارد در پژوهش‌های بالینی، اپیدمیولوژیک، خدمات/ سیاستگذاری/ اقتصاد سلامت مطابق الگوی انستیتوی ملی سلامت آمریکا (NIH)

هدف کارگاه:

·         معرفی حداقل استانداردهای لازم برای نگارش پروپوزال NIH

·         شکل‌دهی ایده‌های تحقیقاتی به یک پیش‌نویس (draft) که قابلیت تبدیل به پروپوزال‌های استاندارد را داشته باشد.

استاد مدعو: دکتر علی میرزازاده، استادیار دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو (UCSF)

مباحث کارگاه: کارگاه با معرفی استانداردهای لازم برای نگارش یک پروپوزال‌ برای انستیتوی ملی سلامت شروع می‌شود و در ادامه شرکت کنندگان کارگاه با انجام کار گروهی به تکمیل پروپوزال خود می‌پردازند. برای کسب اطلاعات بیشتر به فایل معرفی کارگاه مراجعه کنید.

مخاطبان: گروه‌های تحقیقاتی شامل محقق اصلی (PI)، همکاران طرح و یک نفر متدولوژیست (برای مثال یک نفر اپیدمیولوژیست یا متخصص آمار).

زمان: هشتم لغایت دهم خردادماه ۱۳۹۵ (دو روز اول از ساعت ۸:۰۰ لغایت ۱۷:۰۰ و روز سوم از ساعت ۸:۰۰ لغایت ۱۵:۰۰)

ظرفیت: گروه‌های ۳ الی ۵ نفره که پروپوزال ایده تحقیقاتی خود را آماده و طبق فرمت اعلام شده در فایل معرفی کارگاه به همراه فرم ثبت‌نام و رزومه افراد گروه ارسال نموده‌اند (انتخاب گروه‌ها بر اساس پروپوزال ارسالی و سوابق تیم معرفی شده صورت می‌گیرد. بدیهی است عدم ارسال مدارک مطابق فرمت اعلام شده منجر به عدم بررسی درخواست شرکت در کارگاه خواهد شد).

گواهی شرکت: به شرکت‌کنندگانی که سه روز کامل کارگاه شرکت داشته باشند، گواهی شرکت در کارگاه که به امضای مقام مسؤول مؤسسه بین‌المللی سفیر، رئیس مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران و استاد کارگاه رسیده است، دریافت خواهند کرد.

هزینه: رایگان- از آنجایی که جهت شرکت در کارگاه هزینه‌ای دریافت نمی‌شود، پذیرش فرد به عنوان شرکت کننده به عنوان گرنت در نظر گرفته می‌شود و حضور پذیرفته شدگان در تمامی ساعات کارگاه الزامی است.

مهلت ارسال مدارک: سه شنبه ۲۱ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۶ بعدازظهر. ارسال مدارک فقط به صورت الکترونیک و از طریق آدرس nimadiran@gmail.com امکان‌پذیر است.

شرایط کارگاه: در صورت پذیرش پروپوزال ارسالی، حضور حداقل سه نفر (شامل PI و متدولوژیست) و حداکثر پنج نفر از هر گروه تحقیقاتی در کارگاه الزامی است. برگزیدگان از طریق نامه الکترونیک و تلفن تا تاریخ 2۹ اردیبهشت‌ماه مطلع خواهند شد. عدم دریافت نامه الکترونیک و تماس تلفنی به معنای عدم انتخاب ثبت‌نام کننده است.   
دفعات مشاهده: 1620 بار   |   دفعات چاپ: 745 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر