| تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ | 

سخنرانی دکتر پژمان آذرمینا با عنوان بازاندیشی سازمانی راهبردی (لیدرشیپ)

عنوان سخنرانی: بازاندیشی راهبری سازمانی (لیدرشیپ) در ۵ فراز  (Rethinking Leadership in 5 Steps)

سخنران: دکتر پژمان آذرمینا، مدیر شرکت Thinkocrats

زمان: یکشنبه 17 آبان‌ماه 1394- ساعت 8:00 لغایت 11:00

مکان: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی واقع در شهرک قدس (غرب)- خیابان ایوانک شرقی- درب شمالی- بلوک B- طبقه دوم- سالن آمفی تأتر امام جواد

این سخنرانی ویژه مدیران و کارشناسان شاغل در وزارت بهداشت، دانشگاه‌های علوم پزشکی و واحدهای تابعه طراحی شده است.

پرسش‌های محوری

۱. تفاوت مدیریت و راهبری در چیست و هر یک چه جایگاهی در سیستم‌های وزارتخانه‌ای، دانشگاهی و بهداشتی- درمانی دارند؟

۲. ارزش‌های فردی راهبر (لیدر) یک سازمان یا واحد بهداشتی- درمانی چه تأثیری در جو سازمانی و نحوه رویکرد او به تحقق مأموریت‌های سازمان یا واحد مربوطه می‌گذارد؟

۳. دورنماسازی چیست و چرا باید علاوه بر تبیین مأموریت، به دورنماسازی مشترک سازمانی نیز پرداخت؟

۴. شخصیت فکری، اجتماعی، اجرایی و اخلاقی راهبر چگونه یکدیگر را تکمیل می‌کنند و لزوم توسعه هریک چه می‌باشد؟

۵. اهمیت جذب و گیرایی اذهان چیست و روشهای مؤثر آن چه می‌باشد؟

۶. پس زمینه تاریخی، اجتماعی و اقتصادی که راهبری در آن اتفاق می‌افتد، چه تأثیری در عملکرد مدیر یا راهبر یک سیستم بهداشتی- درمانی می‌گذارد؟

برای هر فراز، مثال‌هایی از راهبران موفق در زمینه‌های مختلف مطرح خواهدگشت و راهکارهای لازم برای توسعه مهارت‌های راهبری با استناد به تحقیقات و پیمایش‌های مختلفی که در این زمینه انجام شده است، ارایه خواهد شد. این سخنرانی پیش درآمدی‌ است بر کارگاه‌های جامع راهبری و مدیریت که توسط دکتر آذرمینا در سطوح مدیریتی ارشد برگزار می‌شود.

AWT IMAGE

دکتر پژمان آذرمینا مدیر و مؤسس شرکت Thinkocrats می‌باشد که با هدف بازاندیشی در ساختارها و فرآیندهای مدیریتی و رهبری تأسیس شده است و به امر تحقیق، آموزش و مشاوره در زمینه‌های مدیریتی می‌پردازد. پیش از آن، دکتر آذرمینا که دانش‌آموخته دانشگاه علوم پزشکی تهران (رشته پزشکی) و دانشگاه ساری انگلستان (رشته مدیریت خدمات پزشکی) می‌باشد، به مدت ۱۰ سال در ستاد یکی از بزرگترین شرکت‌های داروسازی جهان و ۵ سال نیز در فرهنگستان علوم پزشکی ایران، دانشگاه لندن و یکی از گروه‌های بهداشت همگانی وزارت بهداشت انگلیس سمت‌های متعدد مدیریتی، تحقیقاتی، تحلیلگری، تدریسی و اجرایی داشته است. تاکنون ۱۰ تألیف از دکتر آذرمینا به چاپ رسیده و بیش از ۱۰۰ سخنرانی و کارگاه تخصصی توسط ایشان ارایه شده است.    
دفعات مشاهده: 1227 بار   |   دفعات چاپ: 506 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر